top of page
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ Й БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інспектори Муніципальної забезпечують дотримання громадської безпеки та порядку під час всіх масових заходів, що проходять на території Ірпінської ОТГ. Будь-яке свято, публічний захід та урочистість, для співробітників Муніципальної варти — це зовсім не відпочинок, а навпаки — посилений режим роботи.

 

Під час різноманітних забігів, велосипедних змагань вулицями Ірпеня, Муніципальна варта спільно з працівниками Ірпінського відділу Національної поліції забезпечують супровід, організацію перекриття руху транспорту та підтримання громадського порядку під час проведення заходів.

Муніципальна варта та поліція кожного року забезпечують охорону публічного порядку та безпеки під час важливих релігійних свят - святкових Різдвяних і Пасхальних богослужінь на території храмів Ірпінської громади, святкування Спасів, Водохреща, під час Поминальних днів на території міського кладовища.

 

Не обходиться і без простої людської допомоги представникам інших служб та відділів міста у самих різноманітних організаційних питаннях.

«Під час проведення міських культурно-масових заходів хлопці з КП «Муніципальна варта» завжди поруч з нами. Не тільки слідкують за порядком і охороняють комунальне майно, а часто допомагають нам організувати сценічні майданчики, встановити додаткове обладнання для заходів, огорожу, супроводжують спецтранспорт, перекривають чи обмежують автомобільний рух для безпеки глядачів та багато іншого. Завжди відповідальні, оперативні, готові спільно працювати на благо громади.» — Євгенія Антонюк, керівник відділу культури, національностей та релігій.

3 (21).JPG
bottom of page