Gradient

Ситуаційний центр

Ірпінської міської територіальної громади

З листопаду 2021 року на базі Муніципальної варти Ірпеня запрацював Ситуаційний центр.
Він створений для того, щоб покращити координацію та ефективність роботи правоохоронних, екстрених і комунальних служб. Ситуаційний центр дозволяє цілодобово відслідковувати ситуацію в місті та оперативно реагувати на будь-які небезпеки, правопорушення, екстремальні ситуації тощо.

001_0002A26I9831.png
001_0002A26I9831.png

Що таке
Ситуаційний центр?

Ситуаційний центр – сучасна форма організації аналітичної діяльності, що дозволяє персоналу і керівництву працювати з великими масивами даних і оперативно координувати дії всіх залучених підрозділів.

 

Сюди надходить і обробляється інформація про все, що відбувається в місті. Ситуаційний центр нашої громади об’єднує в собі найсучасніші комунікаційні засоби і спеціалізоване програмне забезпечення з можливістю підключення додаткових модулів.

 

Він слугує для оперативного прийняття управлінських рішень керівництвом міста, контролю і моніторингу різних ситуацій, об’єктів і процесів. Використовується для розв’язання кризових ситуацій, проведення зовнішніх і внутрішніх заходів з безліччю учасників.

Що входить до
Ситуаційного центру?

Серцем Ситуаційного центру є професійна система керування відеоспостереженням Nx Witness на нашій власній оптоволоконній мережі, на яку на даний час надходить інформація із близько 300 відеокамер.

Також складовими центру є:

- IP телефонія;

- Цілодобова гаряча лінія;

- GPS навігація;

- Відомчий пульт охорони;

- Кнопки тривожного виклику на об’єктах комунальної інфраструктури (освіти, спорту, культури, медицини, комунальні підприємства тощо);

- Система екстреного зв’язку в публічних місцях;

- IP система оповіщення і інформування.

Результати відображаються на один або кілька екранів різного розміру – від масштабних відеостін до планшетів і мобільних пристроїв.

1637691058219-01.jpeg

Без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно, все бачити і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, їх готовність співпрацювати з правоохоронними органами, контролюючими структурами і аварійними службами – робить громаду безпечною!

 

Номери цілодобової «гарячої лінії»
Муніципальної варти Ірпінської міської ради:

  • (073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp)

  • (04597) 60-400.

 

Безпека людей – запорука успіху громади!