top of page
ПІРОТЕХНІЧНА СЛУЖБА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   В Ірпені та в інших населених пунктів України, де точилися запеклі бої, українські сапери знаходять тисячі вибухонебезпечних предметів. Ризикуючи собою, вони виявляють і знешкоджують спеціально встановлені кремлівськими загарбниками міни або боєприпаси, які не вибухнули.

   Для розмінування українських територій після вторгнення росії знадобляться роки. Світова норма щодо розмінування дуже проста: один день активних бойових дій дорівнює 30 дням розмінування. Зазначимо, що на території Ірпінської громади обстріли і бої велись до кінця березня 2022 року.
  Однак термін розмінування може збільшитись — частина ще не виявлених снарядів пішла під землю через дощі, частину не видно через траву, частина прикидається землею.

 

   Шановні жителі громади!
   Піротехнічна Муніципальної варти Ірпінської міської ради крок за кроком ретельно очищає українську землю від російського бруду. Якщо ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram,WhatsApp та Signal). Лінія працює виключно на території  для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.

Служба розмінування Муніципальної варти Ірпеня
bottom of page