top of page
НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За рік інспектори Муніципальної варти більше двох тисяч раз надають першу домедичну допомогу потерпілим. Були навіть випадки, коли рятували життя людини, що намагалась вчинити суїцид. На території Будинку Письменників, біля будиночка Чоколова, була виявлена жінка з перерізаними венами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Інспектори Муніципальної варти наклали джгут на руку та віднесли потерпілу до місця, куди могло дістатися авто викликаної швидкої допомоги.
 

До чергової частини «Муніципальної варти» часто надходять повідомлення про те, що людина на вулиці чи в парку втратила свідомість і лежить непритомна. Виїжджаюча на місце група швидкого реагування Муніципальної варти оцінює й перевіряє стан і життєві показники постраждалого, переводить в стабільне бокове положення, і контролює його стан до прибуття викликаної швидкої допомоги. Діючи за протоколом надання першої допомоги потерпілому, людину приводять до свідомості, якщо це не завдасть шкоду її організму.

Взимку зростає ймовірність смертельних випадків, внаслідок переохолодження організму в результаті втрати контролю в стані алкогольного сп’яніння. Інспекторам Муніципальної варти неодноразово доводиться допомагати людям у стані алкогольного сп’яніння, які сплять на морозі. Іноді траплялися випадки настільки серйозні, що через сильне переохолодження людина навіть не могла говорити. Для потерпілих одразу викликається швидка медична допомога, а до її приїзду інспектори самостійно зігрівають людей. ще півгодини перебування дітей на холоді, й обмороження, а то й замерзання, їм би не уникнути. Медики прибувають завжди швидко, бо в таких випадках важлива кожна хвилина, інакше обмороження, а то й замерзання, можливо і не уникнути.

Такі ситуації – буденність для Муніципальної варти, тому для її співробітників регулярно проводяться практичні тренінги із надання домедичної допомоги, а група реагування, чергова частина й постові вагончики на об’єктах охорони оснащені аптечками.

Небезпечні інциденти, пов’язані з людьми у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння - явище доволі поширене. З 2016-го року наші медики знаходяться під надійним захистом професійного особового складу КП «Муніципальна варта». Медичні працівники з вдячністю відносяться до роботи інспекторів «Муніципальної варти».

СТОР 3. СПІВПРАЦЯ З МЕДИКАМИ.jpeg
bottom of page