top of page
ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ
1634939531105-01.jpeg

Навесні 2021 року припинилась діяльність комунального підприємства «Ірпінькомунікаціясервіс» Ірпінської міської ради шляхом його реорганізації через приєднання до Муніципальної варти. З тих пір комунальну телекомунікаційну мережу утримує і обслуговує КП «Муніципальна варта» ІМР.

 

Отримавши право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, перейнявши на свій баланс телекомунікаційну мережу і велику матеріально-технічну базу, значно зросла роль технічного відділу нашого підприємства.

Технічний відділ – структурний підрозділ у складі Муніципальної варти, керівник і працівники якої відповідають за весь комплекс робіт, пов'язаний з первинним налаштуванням і підтримкою у працездатному стані обладнання нашої телекомунікаційної мережі. Від їх роботи залежить справне функціонування міської системи відеоспостереження, кнопок тривожного виклику і гучномовців в рекреаційних зонах Ірпеня, охоронного обладнання на комунальних об’єктах, що підключені на пульт центрального спостереження Муніципальної варти.

 

Також робітники цього невеликого, але значимого підрозділу займаються всім комплексом робіт із налагодження і обслуговування всіх наявних на підприємстві технічних пристроїв: від обладнання трьох серверних кімнат і відеостіни Ситуаційного центру, до комп'ютерного та іншого допоміжного устаткування.

 

В подальших планах і задачах тех. відділу Муніципальної варти – створення безкоштовних WiFi зон для їх відвідувачів.

 

Нагадуємо всім операторам/провайдерам телекомунікацій нашого регіону, а також підприємствам та громадянам! У разі виявлення фактів несанкціонованого підключення, використання чи псування комунальних телекомунікаційних мереж винні посадові особи або громадяни будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності. Всі незаконні під'єднання і незаконно встановлене мережеве обладнання на об'єктах комунальної власності буде демонтовано. Обладнання Муніципальної варти Ірпеня відповідним чином промарковано.

Технік із конфігурованої комп’ютерної системи - Тимченко Петро Володимирович

A26I8992 копия.jpg
1634939269629-01.jpeg
bottom of page