Парк Незнайка

        На початку жовтня 2018 року в Ірпені відкрився Парк Незнайка, названий на честь відомого персонажа творів ірпінця Миколи Носова. Це частина Парку Перемоги, яка прилягає до школи №17. Тепер там – вимощені плиткою доріжки, лавочки, зелені газони, декоративні дерева й кущі, клумби та ландшафтні композиції, ставок із фонтанами, скейтодром, фігури казкових героїв і гірки для дітей. Це один з найгарніших, але й з найскладніших парків – з погляду виконання. Парки створюються не за кілька місяців, а за роки. Окрім Парку Незнайка, реконструкції зазнала й решта території Парку Перемоги.

      По-новому тепер виглядає літній театр, а при вході в зелену зону з боку Площі Творчого духу з’явилася велика арка. Наступного року перед входом у парк Перемоги з’явиться площа, де буде вшановано пам'ять учасників бойових дій Другої світової, війни в Афганістані, АТО, а також козаків. Там планується встановити 4 одиниці техніки, включаючи танк, який і нині там розміщено.

     Парк Незнайка, як комунальний об’єкт, знаходяться під наглядом КП «Муніципальна варта». Інспектори МВ з початку відкриття парку цілодобово слідкують за станом благоустрою парку та дотриманням громадського порядку на його території. У вагончику чергового інспектора, який знаходиться на початку території з боку «Екомаркету», є аптечка та вогнегасник. На території парку встановлено таблички-нагадування правил вигулу тварин та правил цивілізованої поведінки. У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для  виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб.


         В 2021 році відкрився пам'ятник «10 заповідей». У рамках програми урочистого відкриття майже 4-х метрового обеліску з  Десятьма біблійними заповідями з одного боку, і їх короткого підсумку, зробленого Ісусом Христом, з другого, взяли участь хор парафії Св. Миколая м. Ірпінь, брас-квінтет «Академія», виступали представники духовенства, представників Ірпінської міської ради, відомих ірпінчан, молитва єдності за наш край, сім’ї, молодь та майбутнє.

        Територія парку вільна від куріння та вживання алкоголю.