top of page

Ірпінська набережна

    Наприкінці серпня 2018 року в Ірпені урочисто відкрили ще одне впорядковане місце для прогулянок і відпочинку – набережну вздовж річки Ірпінь.

      Це одне з улюблених місць для прогулянок і відпочинку ірпінців, які мають змогу комфортно і цивілізовано провести дозвілля з сім’єю та друзями.

  Ірпінська набережна побудована з урахуванням усіх сучасних вимог до подібних інфраструктурних об’єктів. Там зроблені чисті, облаштовані пляжні території та спеціальні місця для рибалок. Встановлено альтанки, лавочки, дитячий майданчик, обладнано місця для відпочинку, мангальні зони та нові зелені зони з додатковими насадженнями. Вся набережна яскраво освітлена, тут прокладено вело доріжки, дорогу з парко-місцями та пішохідну зону.

  

    Ірпінська набережна – комунальна власність територіальної громади Ірпеня і є об’єктом благоустрою міста, на який поширюються Правила благоустрою міста Ірпінь.  

       

       Тут організовано цілодобову охорону, за яку несе відповідальність КП «Муніципальна варта». Інспектори МВ з початку відкриття набережної цілодобово слідкують за станом благоустрою та дотриманням громадського порядку на її території. У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для  виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб. 
       

      На початку листопада 2019-го року відкрилась нова частина набережної протяжністю  майже 2,5 км. Не дивлячись на погодні умови, чимало людей прийшло на урочисте відкриття, та зі святковим настроєм прийняли участь у велопробігу. Муніципальна варта також долучилась до велопробігу, забезпечувала охорону громадського порядку під час заходів, та презентувала свій новенький транспортний засіб — електроквадроцикл, на якому буде здійснюватися патрулювання набережної. Він стане у пригоді інспекторам МВ, зважаючи на довжину набережної (тепер її сумарна довжина – 3 км), та величезну кількість об'єктів комунального майна, які потрібно оберігати, адже на даний момент тільки на новій частині набережної встановлено: 120 ліхтарів, 100 лавочок, 80 смітників, 10 комплексів для проведення пікніків, 10 гамак-комплексів, арт-об'єкти, 561 висаджене дерево та 4,5 га газонної трави. 

bottom of page