top of page

Парк Правика

          З парку ім. В. Правика ми починаємо знайомити мешканців і гостей міста з об’єктами КП «Муніципальна варта».

Парк знаходиться за адресою: м. Ірпінь, вул. Соборна. У листопаді 2014 року почато його реконструкцію, а відкриття відбулося незадовго до Нового 2015 року.

          Парк  засновано на початку 80-х років і він давно потребував упорядкування. Під час його реконструкції знесено 37 аварійних та сухостійних дерев, багато дерев очищено від сухих гілок, вивезено понад 100 машин сміття. На місці занедбаних хащ у центрі міста з’явилися пішохідні та велосипедні доріжки, встановлено вхідну колонну конструкцію, дитячий майданчик та спортивний майданчик для воркауту, облаштовані зони відпочинку, висаджені нові дерева, кущі, квіти. Візитівкою парку є триметрові силуети фігур, які світяться увечері. Тепер парк ім.. В. Правика – улюблене місце дозвілля ірпінчан і гостей міста. Щовихідних у парку проводяться творчі, спортивні, розважальні програми, а у теплу пору – репетиції творчих колективів і спортивні тренування.

          Парк ім. В. Правика, як комунальний обєкт, знаходиться під наглядом КП «Муніципальна варта». Інспектори МВ з початку відкриття парку цілодобово слідкують за станом благоустрою парку та дотриманням громадського порядку на його території. У вагончику чергового інспектора, який знаходиться біля спортивного майданчика, є аптечка, вогнегасник. На території парку встановлено таблички-нагадувння правил вигулу тварин та правил цивілізованої поведінки. У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для  виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб.

З 2017 року в зимовий період на території парку працюють Пункти допомоги, де можна випити гарячого чаю та зігрітися.

Територія парку вільна від куріння та вживання алкоголю. 

bottom of page