Все про безпеку в Ірпені: читайте в новому випуску газети "Знаю"
Редакція "04597" випустила черговий номер газети "Знаю", який присвячений питанню безпеки в місті Ірпінь.
Які служби і яким чином працюють над тим, щоди Ірпінь був ще більш безпечним містом? Кого і за яким телефоном викликати на допомогу? В номері розміщені контакти і матеріали про діяльність Ірпінських відділів Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, та про Муніципальну варту Ірпінської міської ради. Впевнені, газета буде цікава всім всіх, кого хвилюють питання безпеки в нашому місті!
В друкованому вигляді новий випуск газети "Знаю" вже роздається у громадських місцях нашого міста. Крім того, усі бажаючі можуть взяти газету у холі Ірпінської міської ради.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_afddfdc816774024b499109ba3c521f0~mv2.png/v1/fill/w_49,h_71,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_afddfdc816774024b499109ba3c521f0~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_d7c2013dd1d44bf59aecb08b3cbb11a7~mv2.png/v1/fill/w_49,h_71,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_d7c2013dd1d44bf59aecb08b3cbb11a7~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_14660ef4fc944a9dbd04baeeceef648f~mv2.png/v1/fill/w_49,h_71,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_14660ef4fc944a9dbd04baeeceef648f~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_5d21c39e5cfe436c965d51d014370304~mv2.png/v1/fill/w_49,h_71,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_5d21c39e5cfe436c965d51d014370304~mv2.png)