top of page

ВІЛЬНА УКРАЇНА. УКРАЇНСЬКІ САПЕРИ – ХУДОЖНИКИ РИЗИКУ. Митці та сапери в одній галереї

Виставка, яка об'єднує найбільші таланти мистецтва – ГО «Світ очима художників» та відважних саперів – ГО «Фонд гуманітарного розмінування Ірпінь» в спільному мистецькому проекті.ВІЛЬНА УКРАЇНА


Світ очима художників – це проект, який збирає в єдину родину найкращих художників та скульпторів України для проведення пленерів, симпозіумів в Україні та різних куточках світу.


Тридцять один митець з 16 міст України представлять 46 різнопланових робіт, написаних під час спільних пленерів. Митці передали свої враження від побаченого на картини, а для цього треба вкласти в них свою душу, настрій, дух країни!


На полотнах різні міста і села України, її люди, природа, архітектура.


Ми хочемо показати та донести всьому світу, яка чудова наша Україна, щоб світ побачив та пізнав наш побут, архітектуру, історичні пам'ятки і природні об’єкти. Тут живуть працьовиті люди, які безмежно люблять свою рідну країну, які відважно стали на захист та боронять свою Батьківщину від російської навали.


УКРАЇНСЬКІ САПЕРИ – ХУДОЖНИКИ РИЗИКУ


Одинадцять художників з різних куточків України розписали фрагменти, які під час бойових дій в Ірпені були складовими боєприпасів. Зараз це звичайний метал, але він завжди буде нагадувати про ту біду, яку принесла московська орда в нашу країну. З полотна знищення зробили мистецькі вироби, які можна побачити поряд з картинами художників.


Україна найбільш замінована країна у світі, розмінування займе не одне десятиліття. Наша мета – привернути увагу до проблем розмінування та показати, як мистецтво може стати інструментом для висвітлення важливих суспільних питань.


Зібрані кошти від відвідувачів та партнерів будуть витрачені на обладнання для розмінування і спорядження саперів.


Запрошуємо всіх підтримати і приєднатися до цієї унікальної події та спільно р обити світ безпечнішим!


ТВОРИМО НОВЕ ЖИТТЯ НА ПОЛОТНІ ЗНИЩЕННЯ!

تعليقات


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page