Вітаємо з днем народження!
КП «Муніципальна варта» ІМР вітає з днем народження Климчука Максима Вікторовича – інспектора служби контролю об'єктів комунальної власності і рекреаційних зон міста!
![](https://static.wixstatic.com/media/07309d_c32afa08236b47f1b51fb66b2c3d0fbb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/07309d_c32afa08236b47f1b51fb66b2c3d0fbb~mv2.jpg)
Успіхів вам у роботі, великого людського щастя, величезної любові, бадьорості, завзяття і міцного здоров’я! Бажаємо з радістю та посмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає ваше серце!