Вітаємо з Днем Національної поліції!
Сьогодні Національна поліція України відзначає 8-му річницю.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_0abceac8df4d429b93f211f1f26ffacc~mv2.png/v1/fill/w_84,h_57,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_0abceac8df4d429b93f211f1f26ffacc~mv2.png)
Шановні працівники Національної поліції!
Ви обрали для себе ризиковану, складну та відповідальну професію – захищати та служити суспільству, забезпечувати охорону прав і свобод людини, протидіяти злочинності та підтримувати громадську безпеку. У цей непростий для України час ви демонструєте високий професіоналізм, міцний дух, сміливість і мужність на своїх робочих місцях, на вулицях міст і сіл, в зоні бойових дій.
У День професійного свята від всього колективу Муніципальної варти Ірпінської міської ради бажаємо вам міцної віри у своє покликання, вдалої служби, високих професійних досягнень та громадської поваги! Ваша служба – спокій в нашій громаді та впевненість у завтрашньому дні. Дякуємо вам за працю, за ризик власним життям, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу навіть у такий час!
Особлива честь всім поліцейським, які загинули під час оборони України від російських терористів. Повага тим, хто продовжує нести нелегку службу заради спокою українських громад, а також визволення наших людей та земель з московської неволі та окупації.
Бережіть себе та Україну!