top of page

В Ірпені відкрили меморіальну дошку захиснику міста Анатолію Колєснікову (відеорепортаж ITV)

Анатолій Колєсніков був заступником начальника Муніципальної варти Ірпеня. Одразу після початку повномасштабного вторгнення вступив до Сил національного спротиву. Анатолій загинув 22 березня минулого року, захищаючи Київщину поблизу Стоянки. У пам’ять про відважного захисника відкрили меморіальну дошку біля його місця роботи — Ситуаційного центру Муніципальної варти Ірпінської міської ради.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ми вирішили нашою командою, що ця пам’ятна дошка повинна бути біля нашого Ситуаційного центру, бо Толік працював тут довгий час. І коли почалися військові дії, саме в Ірпені, він не вагався і став на захист нашого міста і почав захищати. На жаль, він загинув. Усі, хто будуть приходити, будуть бачити, хто захищав, що це були за хлопці. Звичайно, Вічна пам’ять, ідуть найкращі…».


Анатолію Колєснікову, як захиснику рідного міста, посмертно було присвоєно звання «Почесного громадянина міста-Героя Ірпеня». Колеги назавжди запам’ятають Анатолія як професіонала своєї справи, людину, на яку завжди можна було покластися.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта»:

«Попрацювавши десь пів року, він настільки показав себе фаховим спеціалістом, він фактично заміняв мене в деяких робочих моментах. По роботі це був настільки надійний у мене заступник, що я в принципі міг покласти на нього будь-яке питання, тим паче в нас були такі плани дуже обширні, але от клята війна… Сталося, так як сталося».

А ще колеги кажуть, справжнім сенсом життя для Анатолія була його родина. Дружина Марина досі пам’ятає їхню останню розмову.

Марина Колєснікова, дружина Анатолія Колєснікова:

«Це було 5 березня. Він мені перетелефонував і сказав, що в Ірпені вже немає зв’язку і світла, щоб я не хвилювалась, тому що я була вагітна. Що вони сидять десь в підвалах, тому що вже їдуть танки російські по місту. І щоб я не хвилювалась, він вийде на зв’язок трохи пізніше».

На зв’язок Анатолій більше не вийшов. Він так і не встиг потримати на руках довгоочікувану донечку. Не скаже більше найкращі слова і своїй мамі.

Оксана Колєснікова, мама Анатолія Колєснікова:

«Толя найкращий син в світі, найкращий син, найкращий чоловік. Одним словом найкращий».


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page