В Ірпені продовжуються спільні патрулювання муніципальної варти та поліції
Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта», що діє на базі нашого комунального підприємства, тісно співпрацює з Національною поліцією, і регулярно приймає активну участь у спільних заходах із забезпечення охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань тощо.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_05dd5e4b4306469dacfb35f01e3ca8e6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_05dd5e4b4306469dacfb35f01e3ca8e6~mv2.jpg)
Щотижня проходять відпрацювання, в рамках яких зведений загін поліції та муніципальної варти спільними силами патрулює не тільки центральні вулиці та громадські місця Ірпеня, а й закутки та місця з найбільшою концентрацією правопорушень та можливого вживання наркотиків. Завдання традиційні — профілактичні бесіди з громадянами, реагування на розпиття алкогольних напоїв та куріння в громадських місцях, складання постанов та протоколів про адміністративні правопорушення, проведення перевірки власників зброї, а також осіб, які перебувають під домашнім арештом або адміністративним наглядом, реагування на інші звернення громадян. У виявлених підозрілих осіб правоохоронці здійснюють перевірку документів, та, за потреби, проводять поверхневий огляд. Метою подібних відпрацювань також є запобігання правопорушень, що посягають на громадський порядок, попередження фактів вандалізму, дотримання правил безпеки дорожнього руху, а також карантинних обмежень. Наше головне й спільне завдання — щоби кожен ірпінчанин та гість міста почував себе у безпеці на вулицях Ірпеня!
«Гаряча лінія» Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400, звертатися можна в будь-який час доби!
P.S. Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» діє на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_0e25dcd044664cf6bec972fb611a74d3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_0e25dcd044664cf6bec972fb611a74d3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_44c1560241f145bdadb0a520539bb23a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_44c1560241f145bdadb0a520539bb23a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_05ea8ea01bd847c28a7c3bd254c5aaa5~mv2.png/v1/fill/w_49,h_27,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_05ea8ea01bd847c28a7c3bd254c5aaa5~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_5e2ee5c7b381426194e510ab6b48d227~mv2.png/v1/fill/w_49,h_31,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_5e2ee5c7b381426194e510ab6b48d227~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_cdd6dd3baf944d47a751fa365e303cfd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_cdd6dd3baf944d47a751fa365e303cfd~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_7f3571a92ad6469f9e8c5f7074353fa9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_7f3571a92ad6469f9e8c5f7074353fa9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_e1d4c4121b0d4b43b3632e43983127a4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_86,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_e1d4c4121b0d4b43b3632e43983127a4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_6fcc531356014b13ad042996ff9549d4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_6fcc531356014b13ad042996ff9549d4~mv2.jpg)