top of page

В Ірпені продовжуються спільні патрулювання муніципальної варти та поліції

Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта», що діє на базі нашого комунального підприємства, тісно співпрацює з Національною поліцією, і регулярно приймає активну участь у спільних заходах із забезпечення охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань тощо.

Щотижня проходять відпрацювання, в рамках яких зведений загін поліції та муніципальної варти спільними силами патрулює не тільки центральні вулиці та громадські місця Ірпеня, а й закутки та місця з найбільшою концентрацією правопорушень та можливого вживання наркотиків. Завдання традиційні — профілактичні бесіди з громадянами, реагування на розпиття алкогольних напоїв та куріння в громадських місцях, складання постанов та протоколів про адміністративні правопорушення, проведення перевірки власників зброї, а також осіб, які перебувають під домашнім арештом або адміністративним наглядом, реагування на інші звернення громадян. У виявлених підозрілих осіб правоохоронці здійснюють перевірку документів, та, за потреби, проводять поверхневий огляд. Метою подібних відпрацювань також є запобігання правопорушень, що посягають на громадський порядок, попередження фактів вандалізму, дотримання правил безпеки дорожнього руху, а також карантинних обмежень. Наше головне й спільне завдання — щоби кожен ірпінчанин та гість міста почував себе у безпеці на вулицях Ірпеня!


«Гаряча лінія» Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400, звертатися можна в будь-який час доби!

P.S. Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» діє на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page