top of page

Добровільне формування цивільного захисту ІМТГ приймало участь у ліквідації наслідків ДТП в Ірпені

Вчора увечері, 19 листопада, в Ірпені сталася дорожньо-транспортна пригода на вул. Університетська. Місцевий мешканець, керуючи автомобілем Volkswagen, не надав перевагу у русі та допустив зіткнення з автомобілем Nissan, водій якого теж є місцевим мешканцем. Внаслідок ДТП водіїв обох автомобілів з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості шпиталізовано.


У результаті автопригоди стався витік пально-мастильних матеріалів на проїжджу частину, що потенційно могло створити аварійну ситуацію або загрозу займання, тим паче, що вже наступив темний час доби.


На місці автопригоди працювали, крім інших, члени Добровільного формування цивільного захисту Ірпінської міської територіальної громади. Враховуючи всі обставини, наші добровольці оперативно виїхали на місце інцинденту, та за допомогою спецтранспорту видалено з проїжджої частини залишки мастил. Рух на даній ділянці дороги на час проведення робіт тимчасово був обмежений поліцією та муніципальною вартою. Після проведення робіт рух транспорту було відновлено.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page