Знання, що рятує життя: безупинно проводимо тренінги з домедичної допомоги
На запрошення керівництва Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації УДУ ім. Михайла Драгоманова, провели тренінг з домедичної допомоги для викладачів предмету “Захист України” шкіл Шевченківського району м. Києва.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_e36e529070c84b07ba02979d05f74bd5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_e36e529070c84b07ba02979d05f74bd5~mv2.jpg)
Більш ніж 20 учителів цього разу опинились у ролі учнів, протягом п'яти годин опановуючи та покращуючи навички надання першої догоспітальної допомоги постраждалим людям за алгоритмом C-A-B-C. Як і завжди на наших тренінгах – практика, практика і ще раз практика для формування м'язової пам'яті. Відпрацьовували на манекенах, на собі і на колезі зупинку критичних кровотеч, забезпечення прохідності дихальних шляхів і перевірку дихання, техніку накладання пов’язок при різних видах поранень тощо.
Кожного тижня ми отримуємо не один запит на проведення тренінгу. Заповнити форму на проведення групового тренінгу можете і ви за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні на фейсбук-сторінці Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування. Наголошуємо – наші тренінги проводяться на безкоштовній основі, за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.
Обізнаний – значить захищений. Навчаємося разом – кожен свідомий громадянин має володіти подібними навичками в умовах сьогодення!