top of page

Знання, які рятують життя: продовжуємо підвищувати професійний рівень і майстерність з тактичної медицини

Умови воєнного стану вимагають швидкої адаптації та вироблення готовності й навичок діяти та надавати допомогу в екстремальних і складних ситуаціях. У цьому напрямі активно підвищують кваліфікацію керівник муніципальної варти – Микола Ковальчук, та інструктор з надання догоспітальної допомоги муніципальної варти Сергій Фонтаній.


08-28 грудня 2023р. Міжнародне підвищення кваліфікації «ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ПАРАМЕДИЦИНА ТА МЕДИЦИНА КАТАСТРОФ В ПЕРІОД ВІЙНИ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД». Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації  становить 3 кредити ЄКТС (90 години, лекційних – 36 год., практичних – 36 год., самостійна робота – 18 годин). Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.


Вдячні організаторам за можливість вдосконалити знання в сучасних реаліях війни проти російських окупантів: Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку, Чеський технічний університет і Міжнародна фундація науковців та освітян. Продовжуємо максимально тренувати і передавати корисні знання.Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page