Знання, які рятують життя: продовжуємо підвищувати професійний рівень і майстерність з тактичної медицини
Умови воєнного стану вимагають швидкої адаптації та вироблення готовності й навичок діяти та надавати допомогу в екстремальних і складних ситуаціях. У цьому напрямі активно підвищують кваліфікацію керівник муніципальної варти – Микола Ковальчук, та інструктор з надання догоспітальної допомоги муніципальної варти Сергій Фонтаній.
08-28 грудня 2023р. Міжнародне підвищення кваліфікації «ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ПАРАМЕДИЦИНА ТА МЕДИЦИНА КАТАСТРОФ В ПЕРІОД ВІЙНИ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД». Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації становить 3 кредити ЄКТС (90 години, лекційних – 36 год., практичних – 36 год., самостійна робота – 18 годин). Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.
Вдячні організаторам за можливість вдосконалити знання в сучасних реаліях війни проти російських окупантів: Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку, Чеський технічний університет і Міжнародна фундація науковців та освітян. Продовжуємо максимально тренувати і передавати корисні знання.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_8942120c257f4c499dabf61d2b7f30ab~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_105,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_8942120c257f4c499dabf61d2b7f30ab~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_b3959fac46404491b7c19a68e1a34ff4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_105,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_b3959fac46404491b7c19a68e1a34ff4~mv2.jpg)