top of page

Муніципальна варта прийняла участь в організації та проведенні заходу "О-Квест Ірпінь"

Минувшої неділі в Ірпінському парку Незнайка зібралися майже 200 дітей та дорослих, щоб взяти участь у заході, що включав краєзнавчий квест з елементами спортивного орієнтування, а ще вікторину для знавців міста, польову кухню, ярмарку, благодійний аукціон та лотерею. Щоб одержати перемогу в квесті, учасникам необхідно було швидше за інших зібрати шифр скласти слова-відгадки.

"О-Квест" проводився з метою популяризації здорового способу життя, вивчення рідного краю, а також мав благодійну мету – підтримку і збір коштів на відновлення Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи, яка була зруйнована наприкінці березня 2022 року під час повномасштабного військового вторгнення російської армії в Україну.


У місцях проведення заходу патрулювали та дбали про спокій і безпеку учасників інспектори Муніципальної варти Ірпінської міської ради. Поруч з головною локацією на чергуванні у постійній готовності перебував наш фельдшер на спеціалізованому автомобілі парамедика. Також ми прийняли активну участь у самому заході вдалось зайняти призові місця.


Програма передбачала приготування та дегустацію різноманітних страв польової кухні – задовольнити апетит та відновити енергію стомленим учасникам квесту вдалось завдяки хлопцям і дівчатам добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1.


Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто долучився до збору коштів на відбудову нашої ДЮСШ!

Хочемо висловити щиру подяку тим людям і організаціям, які долучилися до організації та підтримки заходу: Ірпінська міська рада, Ірпінська ДЮСШ, клуб спортивного орієнтування «Kyiv region O-team», відділ фізичної культури та спорту ІМР, кафедра олімпійського професійного спорту УДУ імені Михайла Драгоманова, БО «БФ «Всеукраїнська волонтерська спільнота «Для українців» та інші.


Пропонуємо ознайомитись з відзнятими моментами заходу та помилуватись осіннім парком міста спорту та здоров'я:


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів