top of page

Муніципальна варта реагує на незаконно розміщену рекламу в Ірпені

На території Ірпеня є досить багато спеціальних конструкцій зовнішньої реклами – від маленьких текстових табличок, до величезних панно. Багато підприємців свій бізнес намагається рекламувати з мінімальними фінансовими витратами, встановлюючи рекламні конструкції без дозволів.

Згідно з ч. 1 ст. 16 Закону про рекламу, розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил розміщення зовнішньої реклами, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.


Отже, шановні рекламодавці, перед тим як розмістити рекламу на території Ірпеня, її варто погодити у відділі містобудування та архітектури Ірпінської міської ради і отримати відповідний дозвіл. Звертаємо увагу, що в незалежності від того, де буде розміщена зовнішня реклама, на приватній чи на комунальній територіїпогодження і отримання дозволу є обов'язковим!

 

Трохи термінології:

Зовнішня реклама — реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, — рекламоносіях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг. (згідно з абз. шостим ст. 1 Закону про рекламу)

Вам, напевно, одразу ж спали на думку такі терміни, як рекламний щит і бігборд, але фантазія рекламістів і конструкторів не знає меж: ті ж щити сьогодні бувають стаціонарні, виносні (штендери), на фасадах, дахах, огорожах тощо…

Відповідно до п. 1 Типових правил № 2067, «спеціальні конструкції»це тимчасові та стаціонарні рекламні засоби (світлові та несвітлові, наземні та неназемні (повітряні), плоскі та об’ємні), стенди, щити, панно, транспаранти, троли, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, екрани, панелі, тумби, складні просторові конструкції, аеростати, повітряні кулі тощо, які використовуються для розміщення реклами.

Якщо на території Ірпеня будуть виявлені факти самочинного встановлення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами без наявності відповідного дозволу, інспекторами Муніципальної варти на правопорушника буде складений адмінпротокол за ст. 152 КУпАП (штраф від 340 грн. до 1360 грн. для фізичних осіб, та від 850 грн. до 1700 грн. для юридичних осіб).


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти ІМР: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.

Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page