top of page

Чим займаються інспектори Муніципальної варти в Ірпінській центральній міській лікарні?

Під час формування адресного переліку об’єктів, які першочергово потребують посиленої уваги, міська влада Ірпеня зробила акцент на об’єктах соціальної інфраструктури, на яких існує підвищений рівень виникнення нештатних ситуацій. Одним з перших об'єктів, які прийняла Муніципальна варта Ірпінської міської ради, став комунальний заклад ІМР «Ірпінська центральна міська лікарня», який знаходиться в м. Буча по вул. Польова, 19.

Небезпечні інциденти, пов’язані з людьми у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння явище доволі поширене. З 2016-го року наші медики знаходяться під надійним захистом професійного особового складу КП «Муніципальна варта». Медичні працівники з вдячністю відносяться до роботи інспекторів Муніципальної варти:

«Адміністрація Ірпінської центральної міської лікарні висловлює вдячність інспекторам КП «Муніципальна варта», які під час несення служби по забезпеченню громадського порядку та безпеки громадян в міській лікарні, виявляють пильність і високий професіоналізм, що позитивним чином позначається на стані громадського порядку в лікарні і прилеглій території. За час роботи інспекторів комунального підприємства, в лікарні скоротилося число правопорушень, відвідувачі травмпункту та його медперсонал стали спокійніше себе почувати особливо в вечірній та нічний часи. Дякуємо Вам за Вашу роботу, доброзичливість, нелегку працю, віддане ставлення до своїх обов’язків!».
Завідувач багатопрофільного стаціонару КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Володимир Левчук

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page