top of page

«Чотирилапий сапер» Ірпінської служби розмінування проходить навчання з мінно-розшукової роботи

До вашої уваги уривок з репортажу японського телеканалу Fuji News Network (FNN), в якому зокрема йдеться про розмінування Київщини, і можна побачити моменти навчального процесу собаки-сапера Ірпінської служби розмінування на ім'я Айдар. Вухатий красень продовжує навчатися мінно-розшуковій справі у парі з нашим інструктором-кінологом Максимом Климчуком на базі навчального центру кінологічного підрозділу ТОВ «Ризик Контроль».

Айдар допомагатиме саперам Ірпінської служби розмінування виявляти вибухонебезпечні предмети. Навчені собаки здатні виявити мінно-вибухові пристрої, які неможливо відшукати навіть міношукачами через відсутність в них металевих деталей. Також є такі ділянки місцевості, де пошук вибухонебезпечних предметів може здійснювати лише собака. У такому випадку кінолог і пес теж працюють у парі, але на певній відстані.

Велика територія Ірпінської громади досі замінована, сапери постійно знаходять вибухонебезпечні предмети та знешкоджують їх. Після закінчення навчання Айдар долучиться до цього кропіткого і тривалого процесу.


Нагадаємо, у разі виявлення підозрілих предметів мешканці Ірпінської територіальної громади можуть звернутися на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page