Спроба підпалу гаражів
Увечері 30.07.18 мешканці будинку № 53 по вулиці Пушкінській помітили підозрілу особу біля гаражів неподалік від будинку, на яку дуже гавкали дворові собаки. Перевіривши причину гавкоту, люди виявили там відкриту каністру з бензином і ганчірку.
Група реагування «Муніципальної варти», яка виїхала за викликом жителів про спробу підпалу гаражів власності територіальної громади на вулицю Пушкінську, 53, знайшла за гаражами каністру з бензином і ганчірку й вилучила їх.
Винуватець спроби підпалу з місця події втік.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_6ec7b2e688734d03b027e6dc5f667fb4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_6ec7b2e688734d03b027e6dc5f667fb4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_00e629ae908f4cdf97767e0e8837544c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_88,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_00e629ae908f4cdf97767e0e8837544c~mv2.jpg)