Повернули хлопчика до мами
Ранком 3 серпня велопатрульні «Муніципальної варти» Андрій Ходотай і Владислав Волошин, об’їжджаючи центр міста, побачили молоду жінку, яка розпитувала перехожих, чи ті не бачили її шестирічного сина. Жінка була у розпачі – син Ярослав грався з дітьми на дитячому майданчику, а за хвилину вона його вже там не побачила і кинулася шукати. Патрульні об’їхали всі прилеглі дворики, шукаючи « малого у кепці та сандалях». Через 20 хвилин пошуків побачили, що біля приміщення міськради у нерішучості стоїть хлопчина, схожий на малого втікача.
Зустріч мами з сином була дуже зворушливою. Щаслива мама на радощах обнімала і патрульних, які знайшли її непосидюче чадо.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_4a2276940c064b0f805c8a736ed1cc26~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_4a2276940c064b0f805c8a736ed1cc26~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_708fb084809b4a359fdc1e385635cb81~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_708fb084809b4a359fdc1e385635cb81~mv2.jpg)