«Муніципальна варта» разом з поліцією патрулює місто
Працівники «Муніципальної варти», співпрацюючи з поліцією, проводять спільні патрулювання міста.
6 листопада з 8:00 до 23:00 інспектори МВ брали участь у такому патрулюванні. Вони здійснювали адміністративний нагляд (осіб, які звільнилися з місць ув’язнення та які перебувають на обліку в поліції), перевіряли осіб, які знаходяться під домашнім арештом, власників гладкоствольної, нарізної мисливської зброї, власників пристроїв для відстрілу гумовими кулями. За це чергування спільний патруль виїжджав на 2 ДТП. Здійснюючи контроль дотримання правил благоустрою, інспектори МВ склали три протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП, п.п.1.30 Правил благоустрою територій міста Ірпінь – спалення листя, залишків рослинності та будівельних відходів на території міста.
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_2ae14019739e48a79755e291b7d3e2e8~mv2.jpg/v1/fill/w_137,h_92,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_2ae14019739e48a79755e291b7d3e2e8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_a3e5731b066640b68594b1d39b63eba9~mv2.jpg/v1/fill/w_140,h_91,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_a3e5731b066640b68594b1d39b63eba9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_ddf044778a264f84b11a06c840605aed~mv2.jpg/v1/fill/w_137,h_90,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_ddf044778a264f84b11a06c840605aed~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_95d82602eaec43eaa1a854fb25e66567~mv2.jpg/v1/fill/w_136,h_93,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_95d82602eaec43eaa1a854fb25e66567~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_f7761019dd544427b8dcb95d598ec485~mv2.jpg/v1/fill/w_137,h_91,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_f7761019dd544427b8dcb95d598ec485~mv2.jpg)