Працівники «Муніципальної варти» здали кров під час Благодійного донорського марафону
Працівники «Муніципальної варти» одними з перших здали кров під час Благодійного донорського марафону за ініціативою Володимира Карплюка, який стартував 22 листопада в Ірпені. Марафон триватиме чотири дні – 22, 23, 26, 27 листопада.
У перших рядах добровільних донорів – екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк. Це його перший донорський досвід. Інспектори Муніципальної варти разом зі своїм керівником, Миколою Ковальчуком, з самого ранку були на пункті здачі крові.
«Ми робимо потрібну і добру справу. Це класно, коли різні люди, молодь, службовці, військові, взагалі не має значення хто, долучаються до таких акцій. Якось так вийшло, що я постійно маю стикання з кров’ю, але сьогодні теж здавав вперше» – прокоментував Микола Ковальчук, парамедик, інструктор з домедичної допомоги, доброволець який працював в зоні АТО а зараз керує "Муніципальною вартою" в Ірпені.
«Раніше я не здавав кров, це вперше. Так як це благодійна акція, то чим більше людей приєднається до неї, тим буде краще» – поділився враженнями Андрій Котляр, інспектор групи швидкого реагування «Муніципальної варти», який передав естафету марафону своїм колегам.
«Я здаю кров учетверте», – розповів Артем Павлушко, учасник АТО, інспектор групи швидкого реагування, – Завжди радий, коли є для цього можливість, допомогти комусь. Здавши кров, і оздоровив себе, і зробив добру справу!» – підсумував Артем.
Оплата за здачу крові була передана для допомоги 9-річному ірпінцю Ігнату Ковшинцю, який потребує дороговартісного і довготривалого лікування.
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_30890ea11e674551b08345bbb01a49ec~mv2_d_4608_3072_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_30890ea11e674551b08345bbb01a49ec~mv2_d_4608_3072_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_e08304471c284ea7b6eabb153972e47b~mv2_d_4038_2756_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_100,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_e08304471c284ea7b6eabb153972e47b~mv2_d_4038_2756_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_60887ba9d4df4e7890895c17baeb418a~mv2_d_4324_3072_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_104,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_60887ba9d4df4e7890895c17baeb418a~mv2_d_4324_3072_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_e70114a8cd044df2a0c22172427d0e68~mv2_d_4248_3072_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_106,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_e70114a8cd044df2a0c22172427d0e68~mv2_d_4248_3072_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_6b9fca5e77c24741805bbc7da24f162c~mv2_d_4422_3072_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_102,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_6b9fca5e77c24741805bbc7da24f162c~mv2_d_4422_3072_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_0103c8c4f63949af996228eb3f235930~mv2_d_3072_4074_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_195,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_0103c8c4f63949af996228eb3f235930~mv2_d_3072_4074_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_aa95351f01414e8aae09829ee3638879~mv2_d_4188_3072_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_aa95351f01414e8aae09829ee3638879~mv2_d_4188_3072_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_6781d1d9ed9044bf879317c8f674c7a5~mv2_d_4012_2490_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_91,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_6781d1d9ed9044bf879317c8f674c7a5~mv2_d_4012_2490_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_efd14c7b30344651a47be41dcfeb8d59~mv2_d_2604_1872_s_2.jpg/v1/fill/w_147,h_106,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_efd14c7b30344651a47be41dcfeb8d59~mv2_d_2604_1872_s_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_e6d9c4678b1f48618c77f5c17cdcaef2~mv2_d_4308_2828_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_96,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_e6d9c4678b1f48618c77f5c17cdcaef2~mv2_d_4308_2828_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_691f70892b4743e89a6fb5120b5f5b5e~mv2_d_4004_2572_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_94,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_691f70892b4743e89a6fb5120b5f5b5e~mv2_d_4004_2572_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_17fdd23929aa43d5a6fe7394599acfb0~mv2_d_3072_3912_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_187,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_17fdd23929aa43d5a6fe7394599acfb0~mv2_d_3072_3912_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_b2f732c781e34eeda6ed93be2265e538~mv2_d_3072_3414_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_163,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_b2f732c781e34eeda6ed93be2265e538~mv2_d_3072_3414_s_4_2.jpg)