Знайшов захист біля міськради
11 грудня близько 24:00 на площі біля міськради до інспекторів «Муніципальної варти» звернувся молодий чоловік і попросив викликати для нього «швидку допомогу». Інспектори «Муніципальної варти» із хаотичної невиразної мови чоловіка зрозуміли, що його побили в ігровому кафе, де той відпочивав. Потерпілий був у стані алкогольного сп’яніння, погано орієнтувався на місцевості, мав сліди побиття на обличчі та брудний одяг. Лікарі «швидкої допомоги», які приїхали на виклик, доправили потерпілого до лікарні.
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_1c18e83c2d474502bc16e7e80ae4d1a3~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_87,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_1c18e83c2d474502bc16e7e80ae4d1a3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_ca5d52160297434190ece409691332cc~mv2.jpg/v1/fill/w_146,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_ca5d52160297434190ece409691332cc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_651e1b079c894ace92660e820d7ed3d4~mv2.jpg/v1/fill/w_146,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_651e1b079c894ace92660e820d7ed3d4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_6c67bdc33db947a29ee9d78f52d4b40c~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_6c67bdc33db947a29ee9d78f52d4b40c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_cf043ab810e141fc9690c5349cc6a243~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_cf043ab810e141fc9690c5349cc6a243~mv2.jpg)