top of page

Відео дня: Муніципальна варта зловила сепаратиста в Бучі

Увечері 9 лютого інспектори Муніципальної варти приїхали за викликом до Центральної Ірпінської міської лікарні, (м. Буча). На території травматологічного відділення знаходився громадянин, який був напідпитку, поводився агресивно, погрожував працівникам МВ, вживаючи нецензурну лексику, ображаючи честь та гідність оточуючих.

Інспектори МВ спочатку спробували провести роз’яснювальну роботу з порушником громадського порядку, але він не заспокоювався. Викликали наряд Національної поліції. Поки чекали на поліцію, розв’язний молодик почав руками хапати інспекторів Муніципальної варти, вигукував сепаратистські гасла. Останньою краплею стало нахабне: «Мало вам надавали під Іловайськом і Дебальцевим?!»

Інспекторам довелося застосувати спецзасоби – надіти на порушника громадського порядку кайданки. Але й із зафіксованими за спиною руками він продовжував погрожувати представникам Муніципальної варти та паплюжити Україну і її державні інституції. Коли під’їхали поліцейські, молодик став поводити себе більш стримано. Правопорушника було передано наряду поліції.

Шановні громадяни!

Запам’ятайте це обличчя! Сподіваємося, що правоохоронні органи і служби безпеки України зацікавляться цим «екземпляром».

( https://www.04597.com.ua/news/2304784/video-dna-municipalna-varta-zlovila-separatista-v-buci)

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page