В Ірпені заборонено спалювати будь-які відходи
12 квітня 0 14:00 до чергової частини Муніципальної варти надійшло повідомлення про величезне багаття по вулиці Підгірній, 1-А. Група швидкого реагування прибула на місце і побачила людей, які спалювали залишки дерев’яного паркану у дворі поряд із господарськими будівлями та будинком. Інспектори МВ пояснили господарю, що він порушує не тільки Правила благоустрою міста, а й не дотримується елементарної пожежної безпеки. Чоловік, на прохання інспекторів, загасив багаття.
На правопорушника було складено адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП та п.п. 1.30 Правил благоустрою міста Ірпінь.
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_e45ec36068304f69939b20c3539d1fb2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_e45ec36068304f69939b20c3539d1fb2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_c41a67a22e1e45ebb64fb69c4de35768~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_c41a67a22e1e45ebb64fb69c4de35768~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_20fa1e8d71d5400e94cf4921d54061db~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_20fa1e8d71d5400e94cf4921d54061db~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_4ff8e25a69f84ec5af1b87637e2a947a~mv2.png/v1/fill/w_90,h_60,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_4ff8e25a69f84ec5af1b87637e2a947a~mv2.png)
14 квітня об 11:00 інспектори Муніципальної варти прибули за викликом на вулицю Полтавську, 39-А, де чоловік спалював суху рослинність, опале листя та хвойні гілки. На порушника було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП та п.п. 1.30 Правил благоустрою міста Ірпінь.
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_a7ba3160bfb84a1d8b1ccbfaa2327da7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_a7ba3160bfb84a1d8b1ccbfaa2327da7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_5587606838c24037ac8788ef3dea8c69~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_5587606838c24037ac8788ef3dea8c69~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/64ab6e_d9dd0b8dd6e4440da04f8d2e25de9350~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/64ab6e_d9dd0b8dd6e4440da04f8d2e25de9350~mv2.jpg)