top of page

В Ірпені пройшов другий регіональний форум Київщини "Місцеве самоврядування, безпека, громада,

10 липня в місті Ірпінь Київської області в залі Ірпінської міської ради відбувся другий регіональний форум Київщини "Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон" – крок перший – громадська спілка "Громадська безпека +380".


Мета заходу - об'єднання громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону і небайдужих громадян в єдиний потужний голос протидії злочинності.


На форумі були представлені 4 громадських формування з охорони громадського порядку міст: Ірпінь, Обухів, Українка, Вишневе, ГО "Закон і порядок"( поліцейський центр бойових мистецтв міста Києва), які і є співзасновниками громадської спілки "Громадська безпека +380". На форумі були присутні: представник Високопреосвященнішого Олександра – митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського – протоієрей Ігор Савченко, представники мерів і громадських формувань міст Київщини: Переяслава-Хмельницького, Боярки, Березані, Білої-Церкви, Борисполя, а також виконавчий директор Київського регіонального відділення «Асоціації міст України» Гаррі Мартін.


Учасників форуму привітав перший заступник міського голови Ірпеня – Олександр Маркушин. Він підкреслив значну роль ірпінської «Муніципальної варти» у збереженні комунальної власності міста і охороні громадського порядку.


Виконавчий директор Київського регіонального відділення «Асоціації міст України» Гаррі Мартін у своєму виступі наголосив на необхідності створення формувань «Муніципальної варти» у всіх містах України, що дасть безпеку громадянам і сприятиме розвитку самоврядування на місцях.


На форумі голова спілки "Громадська безпека +380" Володимир Бардецький говорив про кроки, які необхідно зробити для реалізації підготовки у створенні спеціальних муніципальних підрозділів правоохоронного напрямку з адміністративними функціями – "Муніципальна варта". Присутні на форумі підтримали пропозиції голови, а саме:


1) Створити робочу групу з керівників громадських формувань та юристів у роботі над доопрацюванням Закону України "Про муніципальну варту". Протягом двох місяців провести робочі зустрічі з мерами міст Київщини, головами територіальних громад та з представниками місцевого самоврядування з питань протидії злочинності та захисту населення.


2) Запланувати та провести офіційну зустріч з новопризначеним головою КОДА для підтримки в заходах безпеки населення.


3) Продовжити на базі міста Обухів пілотну програму з охорони громадського порядку, результати якої будуть враховані у законопроекті.


Під час проведення форуму представники громадських формувань виявили бажання стати членами ГС "Громадська безпека +380".


У вересні цього року заплановано провести третій регіональний форум Київщини "Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон".


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page