Муніципальна варта подбала про безпеку учасників еко-пробіжки зі збором сміття
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_fe91f2aa84b24d66a9361d4191027c97~mv2_d_3000_2249_s_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_fe91f2aa84b24d66a9361d4191027c97~mv2_d_3000_2249_s_2.jpg)
Всесвітньо відомий футбольний клуб «Реал Мадрид» в партнерстві з ГО «Епіцентр дітям» запустив чудову ініціативу по прибиранню вибраної місцевості. Для реалізації проекту «Stars Eco Challenge, plogging», який спрямований на привернення уваги громадськості до екологічних проблем краю, в Україні було обрано 4 міста: Київ, Тернопіль, Ужгород, та наш рідний Ірпінь! Молоді ірпінчани, вихованці школи «Фонду Реал Мадрид», представники Товариства Червоного Хреста, компанії Кока-Кола Беверіджиз, бізнес-структур міста Ірпеня, ЗМІ та всі бажаючі пробігли Ірпенем, збираючи дорогою сміття. Естафету по проведенню челенджу після завершення збору сміття Ірпінь урочисто передав Ужгороду.
Муніципальна варта разом з Національною поліцією дбали про безпеку учасників флешмобу на протязі всього заходу, супроводжуючи їх від початку пробіжки з вул. Шевченка (Центральна площа Ірпеня), до початку Біличанського лісу, де проходив основний етап збору сміття.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_469f812309ed416e8783f6b3db722e43~mv2_d_3998_2998_s_4_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_469f812309ed416e8783f6b3db722e43~mv2_d_3998_2998_s_4_2.jpeg)
Довідка. Плогінг (plog в перекладі зі шведської – “плуг”) – процес збору сміття під час пробіжки – популярний в Європі рух, гібрид здорового способу життя і турботи про екологію. Для того, щоб зайнятися плоггінгом, потрібно взяти з собою на пробіжку міцний сміттєвий пакет, скласти в нього знайдене по дорозі пластикове сміття, сфотографувати “здобич” і викласти фото з хештегом #plogging в соцмережі, щоб залучити до руху якомога більше людей. Як результат – звичайна пробіжка перетворюється в екологічну акцію, яка допомагає зробити навколишній простір чистішим. Плогінг в Україні тільки почав свій рух.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_aa905c6fc9dd4b19b1018bc967f244d9~mv2_d_4000_3000_s_4_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_aa905c6fc9dd4b19b1018bc967f244d9~mv2_d_4000_3000_s_4_2.jpeg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_4970deb1aca94bdcb6d0bc926c7375b5~mv2_d_4000_3000_s_4_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_4970deb1aca94bdcb6d0bc926c7375b5~mv2_d_4000_3000_s_4_2.jpeg)
![Фото Олега Гриба, надано ITV.](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_0800ea5ecfaf4457b80f2d9b098cfe7e~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_96,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_0800ea5ecfaf4457b80f2d9b098cfe7e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_386c31a15d56414c82648e673424e154~mv2_d_3998_2998_s_4_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_386c31a15d56414c82648e673424e154~mv2_d_3998_2998_s_4_2.jpeg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_3d8bf3861ce34f1dad1f090fb44767a3~mv2_d_3998_2998_s_4_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_3d8bf3861ce34f1dad1f090fb44767a3~mv2_d_3998_2998_s_4_2.jpeg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_f5686ff56a084510a16127258e1cad48~mv2_d_4000_3000_s_4_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_f5686ff56a084510a16127258e1cad48~mv2_d_4000_3000_s_4_2.jpeg)