Третій етап місячника спільних заходів по охороні громадського порядку на Київщині пройшов у Вишнево
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_3b73718fa0a944ef81c4db5ae25739c0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_3b73718fa0a944ef81c4db5ae25739c0~mv2.jpg)
16 листопада відбувся третій етап місячника спільних заходів по охороні громадського порядку на території Київської області, в якому беруть участь громадські формування та Муніципальні варти Київщини разом з органами Національної поліції України. Цього разу громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська Муніципальна варта» була залучена та приймала участь у спільних заходах в місті Вишневе. Дані заходи проходять за ініціативою громадської спілки «Громадська безпека +380» (об’єднання ГФ з охорони громадського порядку Київщини) членом і засновником якої є ГФ з охорони громадського порядку «Ірпінська Муніципальна варта». Зведені загони спільно патрулювали вулиці, реагували на розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, проводили профілактичні бесіди з громадянами, складали протоколи про адміністративні правопорушення, перевіряли документи і проводили поверхневий огляд підозрілих осіб, а також приймали участь в проведенні операції «Мігрант» (основною метою якої є перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України).
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_417b4d556eac4cb1a1e9c3047c1bdba7~mv2.png/v1/fill/w_49,h_32,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_417b4d556eac4cb1a1e9c3047c1bdba7~mv2.png)
Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Дякуємо колегам за продуктивну співпрацю та корисний обмін досвідом! Нагадаємо, місячник стартував проведенням спільних заходів в Обухові та Борисполі, пізніше - в Вишневому та Коцюбинському.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_0886429a6ab944ff9c625fa9d454b31b~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_0886429a6ab944ff9c625fa9d454b31b~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_37fa52c2558849a8b9697f4273c4b9a0~mv2.png/v1/fill/w_49,h_32,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_37fa52c2558849a8b9697f4273c4b9a0~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_aecc3226482a4e16bfff2e007547681e~mv2.png/v1/fill/w_49,h_32,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_aecc3226482a4e16bfff2e007547681e~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_642fb3c22c56426eb7edcf1ffb590361~mv2.png/v1/fill/w_49,h_32,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_642fb3c22c56426eb7edcf1ffb590361~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_f4ae2c1d27ba47328a2bd2485a004bed~mv2.png/v1/fill/w_49,h_28,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_f4ae2c1d27ba47328a2bd2485a004bed~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_fce9324b0fae4821bcfb017f9eae0985~mv2.png/v1/fill/w_49,h_28,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_fce9324b0fae4821bcfb017f9eae0985~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_3c88a4d9060a4f26862cd4a87cb1264d~mv2.png/v1/fill/w_49,h_42,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_3c88a4d9060a4f26862cd4a87cb1264d~mv2.png)