Муніципальній варті Ірпінської міської ради — 3 роки!

22/12/2019

      3 роки тому, 22-го грудня 2016 року за рішенням сесії Ірпінської міської ради було створене комунальне підприємство «Муніципальна Варта» Ірпінської міської ради.

     За цей період нами був пройдений нелегкий шлях, адже роки становлення підприємства з
авжди найважчі, проте ми досягли значних успіхів! Нам є чим пишатися: довіра людей, гарний колектив, впевнений розвиток та безліч нових ідей. Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед нами завдання.

 

                            «Шановні працівники підприємства!
   Щиро вдячний вам за сумлінну працю, високий професіоналізм, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків! Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, родинного благополуччя, впевненості у майбутньому, безупинного руху до успіхів та нових здобутків!
     Висловлюю подяку всім тим, хто був причетний до створення Муніципальної варти ІМР, а нашій громаді — за довіру і співпрацю!»


                                        З повагою, керівник МВ ІМР Микола Ковальчук       КП «Муніципальна Варта» ІМР й надалі готове працювати на благо територіальної громади, та за будь-яких обставин виконувати завдання, поставлені Ірпінською міською радою та її виконавчим комітетом.

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Коронавірус. Відповідаємо на поширені запитання щодо COVID-19 та карантину

23/03/2020

1/10
Please reload

Недавние посты