Вітаємо з Днем Соборності України!
Муніципальна варта Ірпінської міської ради вітає з одним із найважливіших національних свят – Днем Соборності України.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_7edb846821274e74bcc5984aef458b50~mv2.jpeg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_7edb846821274e74bcc5984aef458b50~mv2.jpeg)
22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як величне державне свято. Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став знаковим символом віковічного прагнення українського народу жити у у власній вільній неподільній країні. Відзначення цього свята – це наш моральний обов’язок задля збереження світлої пам’яті незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності та державності.
Шановна громадо, з нагоди Дня Соборності зичимо вам злагоди, миру, бажаємо зберігати силу духа і непохитну віру у гідне майбутнє нашої держави та рідного Ірпеня! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас заради здійснення високої мети – процвітання неподільної незалежної України!