Запрошуємо на презентацію річного звіту КП «Муніципальна варта» ІМР!
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_d9c4d777c49c4caea2ef0dfff5f93801~mv2.png/v1/fill/w_49,h_28,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_d9c4d777c49c4caea2ef0dfff5f93801~mv2.png)
7 лютого 2020 року о 17:00 в актовій залі Ірпінської міської ради (за адресою Київська обл., м. Ірпінь, вул. Шевченка 2а), відбудеться презентація річного звіту комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради.
План заходу: ▪ Публічний звіт керівника «Муніципальної варти» ІМР перед територіальною громадою міста. ▪ Відповіді на запитання стосовно діяльності «Муніципальної варти» ІМР: повноваження, зони відповідальності тощо. ▪ «СУСІДСЬКА ВАРТА», участь громадян в охороні громадського порядку в місті.
Запрошуємо всіх, кого хвилюють питання публічної (громадської) безпеки в нашому місті! З повагою, КП «Муніципальна варта» ІМР