Муніципальна варта Ірпеня і в умовах карантину продовжує працювати цілодобово
Шановні ірпінчани та гості міста! Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює 24/7 і під час карантину!
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_7aa397187b454834a03c38d371a13e94~mv2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_7aa397187b454834a03c38d371a13e94~mv2.jpeg)
У випадку виявлення порушень правил благоустрою міста, правил карантину, громадського порядку на території рекреаційних зон Ірпеня, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» муніципальної варти ІМР за телефонами: 📱(073) 07-00-557 або 📞 (04597) 60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відео фіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp. Також, ірпінська муніципальна варта реагує і на звернення по наступних проблемах дворових територій:
- порушення громадського порядку;
- розпиття алкогольних напоїв;
- наявність підозрілих осіб;
- засмічення місць загального користування;
- порушення правил благоустрою міста Ірпінь;
- порушення правил тримання собак і котів.
Зверніть увагу, що реагування на правопорушення на дворових територіях можливе виключно за умови реєстрації вашого повідомлення за телефонами цілодобової «гарячої лінії» МВ, та за наявності на місці заявника (свідка).