top of page

Міський стадіон "Чемпіон"

        Розташований за адресою: Ірпінь, вул. Соборна, 183.

       Відкритий у липні 2016 року. Побудований відповідно до усіх стандартів УЕФА. Окрім футбольного поля, «Чемпіон» має криту трибуну на 800 місць, тенісний корт, універсальний спортивний майданчик, тренажерний комплекс.  

       Міський стадіон «Чемпіон», як комунальний об’єкт, знаходиться під наглядом КП «Муніципальна варта». Інспектори МВ з початку відкриття стадіону цілодобово слідкують за станом благоустрою на території даного об’єкту та охороняють громадський порядок на стадіоні під час проведення спортивних масових заходів. У випадках грубого порушення громадського порядку та при інших екстремальних ситуаціях інспектор може зателефонувати до чергової частини МВ для  виклику ГШР (групи швидкого реагування) «Муніципальної варти» та інших служб.

        Територія стадіону вільна від куріння та вживання алкоголю. 

Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ)

        

    Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа (заснована у 1958 році) є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю – закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей  вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

       

         На даний час в ДЮСШ здобувають навички та підвищують свою спортивну майстерність вихованці у різних видах спорту, таких як: боксу, дзюдо, волейболу, регбі, тхеквондо ВТФ, футболу, футзалу та спортивного орієнтування. Також у структурному підрозділі ДЮСШ ЦФЗН ”Спорт для всіх” 127 учнів здобувають навички у таких видах спорту як шахи, настільний теніс.

bottom of page