Вітаємо з Днем народження!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає з Днем народження інспектора патрульної служби відділу моніторингу та патрулювання Віктора Івановича Лопату! Через кілька днів виповниться 2 роки, як він працює у «Муніципальній варті». Бажаємо імениннику міцного здоров’я, щоб і на службі, і в житті руки міцно тримали кермо, а гальма були завжди справні!

Визволили з льодового полону

Увечері 26 грудня інспектори «Муніципальної варти», патрулюючи центральну площу, побачили підлітка, який ногою потрапив в отвір на решітці фонтану. Взимку фонтан вкритий льодом і снігом. І хлопець, граючи з друзями у сніжки, послизнувся й пробивши лід, потрапив ногою в решітку фонтану. Інспектори МВ лопатою зняли льодовий наст з решітки, та нога хлопчика у кросівці не виймалася. Прийшлося через решітку розшнурувати взуття і вийняти з льодової пастки окремо ногу, окремо – кросівку. Хлопчик та його друзі були дуже вдячні інспекторам «Муніципальної варти» за порятунок.

Підняли прапор ВМС України у підтримку полонених українських моряків

29 грудня о 13:00 біля будівлі Ірпінської міської ради було піднято прапор ВМС України в підтримку українських моряків, взятих у полон російськими військами у Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Ірпінь, як і багато міст України, підтримує українських моряків і бажає скорішого їх повернення. Ірпінська міська рада підтримала громадську ініціативу. Інспектори «Муніципальної варти» разом з представниками військової частини № 3018, розташованої в Ірпінському регіоні, урочисто підняли прапор МВС України на флагштоці біля міської ради. У мітингу взяли також участь: перший заступник міського голови Олександр Маркушин, представники міської ради, громадських організацій, військовий комісар Ірп

Операція «Ялинка» пройшла успішно

2 тижні тривала операція «Ялинка» в Ірпінському регіоні – «Муніципальна варта» разом з Ірпінським відділком Національної поліції проводила рейди і перевірки дотримання чинного законодавства під час передноворічної торгівлі ялинками. Хочеться відзначити, що системна робота, проведена контролюючими органами протягом декількох років, дала свої результати. В Ірпінському регіоні практично не було порушень правил торгівлі новорічними ялинками. Ялинки, в основному, продавалися у місцях, визначених міською владою і були з чіпами. Але декілька протоколів про адміністративне порушення інспектори «Муніципальної варти» все ж склали. Це були правопорушення: продаж ялинок у невстановлених місцях і продаж

Вітаємо з 20-річчям!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає з 20-річчям Руслана Олексієнка – інспектора відділу контролю об’єктів комунальної власності, студента Національного університету державної фіскальної служби України. Бажаємо Руслану успіхів у роботі, міцного здоров’я, успішного навчання.

Ми про своїх не забуваємо!

25 листопада 2018 року російські військові цинічно атакували і захопили українські катери в Азовському морі. 24 військових ВМС України опинились у полоні. Шестеро з них отримали поранення. Ми, «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради, пишаємося мужністю і стійкістю наших вояків, вважаємо їх вчинок і поведінку в російському полоні героїчною. Гордимося їхньою відданістю Народу України. Хлопці, вся Україна з ВАМИ! Чекаємо на скоре повернення додому!

Врятували жінку від суїциду

26 грудня о 22:30 до чергової частини «Муніципальної варти» надійшло повідомлення від чергового інспектора з Парку Письменників про знайдену на території Будинку Письменників, біля будиночка Чоколова (корпус № 1), молоду жінку з перерізаними венами. Черговий викликав на місце події «швидку допомогу» і ГШР (групу швидкого реагування). Інспектори ГШР надали жінці першу допомогу: наклали джгут на руку. Жінка була у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, на ногах не трималася, до того ж втратила чимало крові. Інспектори МВ несли її через територію Будинку Письменників до можливого місця під’їзду «швидкої». Після надання медичної допомоги, потерпіла була доставлена до Ірпінської центрально

«Святкували» Миколая

19 грудня о 15:10 інспектори ГШР «Муніципальної варти», проїжджаючи по вулиці Северинівська, побачили напівроздягнену жінку, що сиділа на снігу. Чоловік, який був з нею, намагався її підняти і вдягти, але це йому не вдавалося – обоє були у нетверезому стані. Чоловік, який був не таким п’яним, як жінка, розповів, що вони відзначали «Миколая», адже подруга – Миколаївна. Інспектори допомогли жінці вдягтися і запропонували викликати «швидку». Нетверезу жінку ледве вдалося довести до лавочки на дитячому майданчику. Вона падала з лавочки, нецензурно висловлювалася, намагалася допити горілку з «чекушки». Інспектори «Муніципальної варти» передали нетверезу особу лікарям швидкої допомоги. Шановні жит

Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях – заборонене!

Увечері 11 грудня на території Автостанції інспектор «Муніципальної варти» зробив зауваження літній жінці та чоловіку, які курили та розпивали вино на зупинці маршрутки. Жінка почала образливо висловлюватись на адресу інспектора. Порушники ігнорували вимоги інспектора щодо припинення вживання алкоголю в громадському місці, тож він був вимушений викликати групу швидкого реагування (ГШР). Інспектор ГШР пояснив порушникам, що розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях – на вулицях, на стадіонах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших громадських місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж спиртних напоїв на розлив дозволений вик

Нетверезий на снігу

13 грудня біля 14:00, під час патрулювання центральної площі, інспектор «Муніципальної варти» помітив чоловіка у стані сильного алкогольного сп’яніння, який лежав на снігу біля допитої пляшки горілки та нехитрої закуски. Чоловік не тримався на ногах та вигукував щось не дуже зрозуміле. Патрульні інспектори викликали для бідолахи «швидку допомогу», а коли та приїхала, супроводили до лікарні. Щановні мешканці міста! Будьте пильними та обережними. В умовах снігопаду і мінусової температури не сидіть на вулиці (особливо у нетверезому стані). Не будьте байдужими. Якщо побачите, що хтось «відпочиває» на заметеній снігом лавочці, або біля неї, негайно телефонуйте на «Гарячу лінію» Муніципальної вар

Знайшов захист біля міськради

11 грудня близько 24:00 на площі біля міськради до інспекторів «Муніципальної варти» звернувся молодий чоловік і попросив викликати для нього «швидку допомогу». Інспектори «Муніципальної варти» із хаотичної невиразної мови чоловіка зрозуміли, що його побили в ігровому кафе, де той відпочивав. Потерпілий був у стані алкогольного сп’яніння, погано орієнтувався на місцевості, мав сліди побиття на обличчі та брудний одяг. Лікарі «швидкої допомоги», які приїхали на виклик, доправили потерпілого до лікарні.

З Днем народження!

Колектив КП «Муніципальної варти» вітає інспектора відділу контролю об’єктів комунальної власності Сергія Поліщука із 48-ю річницею! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя.

Під знаком Стрільця

12 грудня народився інспектор патрульної служби відділу моніторингу та патрулювання Андрій Ходотай. Колектив «Муніципальної варти» вітає Андрія з 23-літтям і бажає йому повністю відповідати характеристиці у гороскопі: «Стрільці прагнуть займати активну життєву позицію, заряджають оточуючих своїм невичерпним позитивом».

Вітаємо з Днем народження!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає з 24-літтям інспектора патрульної служби відділу моніторингу та патрулювання Андрія Котляра, студента Національного університету державної фіскальної служби України. Бажаємо удачі у справах та навчанні, здійснення мрій та планів, гарного настрою!

Допомогли протверезіти

Увечері 9 грудня інспектори «Муніципальної варти», патрулюючи вулицю Шевченка, помітили непритомного чоловіка, який лежав біля лавочки навпроти магазину «Ельдорадо». Патрульні, використовуючи аптечку, привели до тями потерпілого, який, як з’ясувалося, був у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка провели до приміщення залізничного вокзалу, де він залишився чекати на свою електричку. Шановні жителі та гості Ірпеня! «Муніципальна варта» нагадує про небезпеку переохолодження та обмороження людей у стані алкогольного сп’яніння на вулицях міста в зимовий час. Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Вітаємо з 20-річчям!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає інспектора відділу контролю об’єктів комунальної власності Сергія Ткачука з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі та гарних оцінок під час сесії в НУДФСУ!

Надали допомогу

7 грудня о 15:30, під час обходу центральної площі та вулиці Шевченка, інспектори «Муніципальної варти» побачили чоловіка, у якого стався епілептичний напад. Вони надали потерпілому допомогу і викликали «швидку». Під наглядом медиків чоловік остаточно прийшов до тями і зміг самостійно йти у своїх справах.

Паркуватися на газонах заборонено!

6 грудня близько 15:00 інспектор «Муніципальної варти» помітив автомобіль, припаркований на зеленому газоні в районі центральної площі. На водія автомобіля було складено протокол про адміністративне правопорушення за наїзд на зелені насадження, відповідальність за яке передбачена ст. 152 КУпАП та п.п. 1.16 п. 1 розділу XVII Правил благоустрою м. Ірпеня.

Вітаємо з Днем народження!

Колектив «Муніципальної варти» вітає з 20-річчям Андрія Комарова – інспектора відділу контролю об’єктів комунальної власності. Бажаємо вдало поєднувати роботу в «Муніципальній варті» з навчанням в Університеті ДФС України!

Вітаємо з 20-літтям!

Колектив КП «Муніципальна варта» вітає з Днем народження інспектора відділу контролю об’єктів комунальної власності Андрія Науменка! Зичимо успіхів на трудовому поприщі та у навчанні!

Обрані новини
 Архів
Пошук по тегам