top of page

Національний спротив

Навчальний курс підготовки до національного спротиву

Національний спротив - це залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовка до такої протидії. 

Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких – один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.

Добровольче формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальна варта ІМР проводять навчальний курс підготовки до Національного спротиву для мешканців громади. Під час курсу курсанти освоюють навички поводження зі зброєю, техніку безпеки при її застосуванні, вогневу підготовку, тактичну медицину, військовий зв'язок, військову топографію та ін.


Ціль – підготовка громадян України до протидії воєнним загрозам, а також надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій. Курс спротиву призначений для надання громадянам первинних (базових) знань у військовій справі, необхідних для захисту країни і стійкого опору агресору незалежно від політичних та інших вподобань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання. Ці знання і навички потрібні кожному українцю і українці на наступні покоління, для того аби після перемоги почувати себе у безпеці і стримувати будь-кого навіть від думки зачіпати українців.

295056202_3444777615808736_5580815088271065123_n-1024x683.jpg
IMG_20231013_131748.jpg

Спротив в Ірпінській громаді

В рамках реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України, у нашій громаді здійснюється безоплатне навчання цивільного населення по Програмі, затвердженій командуючим військ ТрО Збройних Сил України.

 

Вона охоплює широкий спектр тем: психологію, основи лідерства, базову першу допомогу, тактичну медицину, військову топографію, військовий зв'язок, виживання в складних умовах, підготовку з РХБ захисту, інженерну підготовку, вогневу підготовку.

 

Курс не лише розширить знання і практичні вміння військової справи, але й додасть кожному впевненості у вмінні допомогти іншим в непередбачуваних ситуаціях, що є цінним ресурсом для створення спроможної та стійкої спільноти.

 

Після проходження курсу базової підготовки (100 навчальних годин), учасники стануть не тільки стійкішими та більш обізнаними, а й отримують відповідні сертифікати.

IMG_20231013_131748.jpg
1
2
bottom of page