top of page

Благодійний фонд OneTeamOneFight подарував Ірпінським саперам 10 плитоносок

Хочемо виразити вдячність ще одній організації, яка допомагає Ірпінським саперам – Благодійному фонду „Фундація: одна команда - одна боротьба“.

Команда "ONE TEAM ONE FIGHT FOUNDATION" постачає українським захисникам засоби захисту та інші необхідні речі – дрони, тепловізори, медичне та інше приладдя тощо. Також в разі потреби вони доставляють гуманітарну допомогу тим, хто її потребує – як людям, так і тваринам.


Наше знайомство з співзасновником і керівником організації, Дрей Дмитром Владиславовичем, було випадковим – ми зустрілись на кладовищі знищених авто в Ірпені. Там проводилась фотозйомка знайдених в громаді залишків вибухонебезпечних предметів – відходи війни були розмальовані художниками та дітьми, і перетворились на артоб'єкти, які згодом будуть виставлені на благодійний аукціон на потреби з розмінування, або подаровані тим, хто допомогає саперам.

Після розмови, дізнавшись більше інформації про Ірпінських саперів, Дмитро прямо на місці подарував 10 плитоносок для ведення протимінної діяльності. Дмитро проживає в Ірпені, тому як ніхто розуміє ступінь замінованості регіону, важливість справи розмінування і загрозу життю та здоров'ю саперів, яку несе цей процес.


Дякуємо 1 Team 1 Fight за допомогу у важливій справі!


Офіційний сайт 1T1F: 1team1fight.org


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page