top of page

Весна прийшла: з-під землі знову «вилазять» снаряди та міни

Із приходом весни у саперів служби розмінування Муніципальної варти збільшилась кількість виїздів на обстеження та розмінування вибухонебезпечних предметів. Адже розтанув сніг, земля підсохла і розпочалися різноманітні сільськогосподарські, будівельні та ремонтні роботи, толоки, і люди знаходять досі не виявлені загрози.


Хоча активні бойові дії на Київщині закінчилися майже як 2 роки тому, проте і зараз на території Ірпінської громади регулярно знаходять вибухонебезпечні залишки війни навіть в самих населених пунктах, не кажучи про поля та ліси, де міни та снаряди – взагалі не рідкість.


Далеко не всі випущені боєприпасів спрацьовують і вибухають при ударі – нерідко вони залишаються в бойовому стані багато років, представляючи загрозу для мирного населення. Але вибух може статися в будь-який момент від дотику чи коливання, або й навіть саме по собі, тож не треба їх рухати, переміщати, та ні в якому разі не розбирати. Ви допомагаєте тим, що повідомляєте про вибухонебезпечні предмети. Решту мають робити сапери.


Останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території Ірпінської міської територіальної громади можна побачити на фото.


Шановні жителі громади! Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page