top of page

В громадських місцях Ірпеня встановлені кнопки екстреного зв'язку з Муніципальною вартою

Безпека мешканців та гостей м. Ірпінь — одне з пріоритетних завдань. Саме тому в рамках програми «Безпечне місто Ірпінь» громадські місця оснащуються кнопками екстреного зв'язку з Муніципальною вартою.

Будь-яка людина, якій загрожує небезпека, яка стала свідком правопорушень, якій потрібна інформація, чи яка потребує допомоги, зможе підійти до пристрою яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» та інформаційною табличкою під ним і натиснути на кнопку. Виклик надійде на пульт Муніципальної варти, з вами на зв’язок вийде черговий і направить групу швидкого реагування, або, за потреби, інші служби - поліцію, медиків, рятувальників тощо. Звертатися можна при виявленні порушень благоустрою, порушень громадського порядку, та за будь-яких ситуацій надзвичайного характеру: нещасному випадку, необхідності надання невідкладної медичної допомоги тощо.


Кнопки екстреного зв'язку підключені до загальноміської системи відеоспостереження, черговий має можливість не тільки спілкуватись, а й бачити що відбувається навкруги.


На даний момент, в Ірпені встановлено і працюють в цілодобовому режимі 6 боксів із кнопкою екстреного виклику Муніципальної варти:


1. Міська набережна (біля спортивної алеї):


2. Парк «Незнайка»(доріжка входу в парк зі сторони «ЕКО-маркету»):


3. Парк «Покровський» (неподалік входу в парк зі сторони вул. Котляревського):

4. Парк «Письменників» (поблизу постового вагончику в центральній частині парку):


5. Сквер ім. Сидорука(біля дитячого майданчику зі сторони школи №12):


6. Сквер Миру.

Наша стратегія — встановлювати ці пристрої у місцях найбільшого скупчення людей, в місцях відпочинку. Від ідей і побажань наших містян залежить в яких ще громадських місцях будуть встановлені наступні екстреного зв'язку з Муніципальною вартою, тому чекаємо на ваші пропозиції!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page