top of page

В Ірпені пройшов практичний тренінг «Перша допомога при надзвичайних ситуаціях»

Обізнаних людей стає дедалі більше. Ірпінська муніципальна варта і Добровольче формування Ірпінської міської територіальної громади №1 2-3 грудня провели для цивільних дводенний тренінг з першої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Учасники отримали знання, що суттєво вплинуть на шанси врятувати чиєсь життя!

Під час занять учасники ознайомились і відпрацювали:


· Алгоритм дій (загальні принципи і послідовність);

· Огляд місця події і техніка безпеки;

· Оцінка стану постраждалого;

· Виклик екстрених служб;

· Критичні кровотечі (виявлення і зупинка);

· Дихальні шляхи, контроль дихання;

· Серцево – легенева реанімація (СЛР) (дорослі, діти, немовля);

· Запобігання гіпотермії;

· Десмургія (перев’язки);

· Загальні травми, опіки, переломи;

· Прийом Геймліха (абдомінальні поштовхи), епілепсія;

· Евакуація, транспортування постраждалого;

· Аптечка першої допомоги (склад);

Практичні навики вкрай важливі, адже правильні дії в перші хвилини значно підвищують виживання постраждалого. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе в екстреній ситуації врятувати більшу кількість постраждалих.


Учасники відпрацьовували симуляційні сценарії. Після першої спроби разом з інструкторами проводилася робота над помилками, після чого симуляції проводилася повторно, і отримані знання закріплювалися.


По закінченню відбувся брифінг з підведенням підсумків, а втомлені, проте задоволені учасники подякували за проведення корисного тренінгу. Ми, зі свого боку, дякуємо всім прийнявшим участь! Це дуже вмотивовані люди, які присвятили два вихідні дні отриманню безцінних знань, що рятують життя. Надзвичайно приємно бачити такий рівень вмотивованості і активності — таке відповідальне ставлення слухачів стимулює наших інструкторів викладатись по максимуму!


Кожен із нас повинен вміти надавати домедичну допомогу, бо лихо під час воєнного часу може трапитися будь з ким і будь-де. Кваліфіковано, швидко і вчасно надана допомога в перші хвилини рятує життя!


Ми будемо й надалі проводити подібні заходи, тож підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах та слідкуйте за анонсами! Запити на тренінги залишайте за посиланням (гугл форма).Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page