top of page

Добровольче формування Ірпінської громади та Муніципальна варта проводять навчання та військові вишколи для виховників гри «Джура»

Цього тижня інструктора Добровольчого формування ІМТГ №1 та Муніципальної варти розпочали серію навчальних занять з Роями закладів освіти по підготовці до проведення регіонального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Організатори навчань, інструктори та учасники вишколу об’єднані спільною метою — виховання у юнацтва свідомого виконання свого громадянського обов'язку і формування ведучих мотивів до оволодіння військовими знаннями, адже в умовах війни це надзвичайно важливо. Навчання проводитимуться в усіх закладах загальної середньої освіти Ірпінської міської територіальної громади. Тематика перших занять – мінна безпека та розбирання/збирання автомату Калашникова.

Довідка: «Сокіл» («Джура») — це державна система виховання молоді, яка діє протягом всього навчального року і має на меті виховання в учнівської молоді патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, високих морально-психологічних якостей, самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя і тп.


Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості та ініціативності. За вами — майбутнє незалежної та сучасної України!


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page