top of page

Добровольче формування громади і Муніципальна варта провели загальний вишкіл для учасників «Джури»

6 травня в Ірпені у рамках загальнонаціональної програми «Джура» відбувся загальний вишкіл для команд нашої громади, які беруть участь в однойменній Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі. Захід проходив на місцевості за шлюзом на річці Ірпінь, яка заздалегідь була обстежена саперами служби розмінування Муніципальної варти.


Сонячного суботнього ранку заняття розпочалися з загального шикування, вітання учасників та представлення кожної команди (рою). В навчальному процесі брали участь рої всіх закладів загальної середньої освіти нашого міста – ліцеїв №1, №2, №3, «Лінгвіст», «Мрія», ІЛІТ і НУБіП, всього – близько 60 учасників.

Було організовано 3 локації, на яких почергово молодь в польових умовах відпрацювала отримані на минулих тренінгах навички, та опановувала нові під керівництвом інструкторів Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 і Муніципальної варти:


1 модуль – Тактична медицина

  • дії у команді, розподілення обов'язків, координація дій, швидкість прийняття рішень в умовах стресу, використання радіозв’язку;

  • застосування стандарту тактичної медицини за алгоритмом MARCH, окремі відпрацювання техніки накладання кровоспинного турнікету з метою зупинення критичних кровотеч;