top of page

ДСНС спільно з Муніципальної вартою розпочали активний моніторинг можливих загорянь в природних екосистемах

Весна набирає свої оберти, все більше тішить нас теплими днями. Однак щороку з настанням весни доводиться стикатися з проблемою випалювання сухої рослинності і, як наслідок, збільшенням кількості пожеж. ДСНС повідомляє про стрімке збільшення пожеж в екосистемах Київської області через людей, які палять сміття та сухостій.

З метою запобігання пожежам сухої рослинності в екосистемах Ірпінської громади та порушення правил пожежної безпеки під час розведення вогнищ спільна моніторингова група з числа фахівців ДСНС та Муніципальної варти Ірпеня почала проводити сезонні профілактичні рейди екосистемами.


Підтримувати протипожежну обстановку допомагають технології, а саме – дрони. Вони оперативно визначають осередки займання. А це дозволяє швидко зорієнтуватися на місцевості, спрогнозувати напрямок руху полум'я та направити підрозділ для ліквідації пожежі в екосистемі на початковій стадії. Таким чином суттєво економляться сили та засоби організації, забезпечується висока швидкість виконання поставлених завдань.


За підсумками останнього обстеження, на щастя, осередків загорання виявлено не було.


Якщо ж ви побачите осередок займання лісу чи трави – не проходьте повз – фіксуйте осіб, можливо причетних до підпалу та телефонуйте у відповідні служби! Оперативність дій допоможе зберегти не тільки екосистему, а й, що важливіше, життя багатьох людей.


📞 Цілодобова «гаряча лінія» муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+месенджери Telegram/WhatsApp/Viber/Signal).


Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page