top of page

Дякуємо підприємцям Ірпеня за вчасне очищення прилеглих територій від снігу й льоду!

Зимовий час — чудова пора! У різні роки зима приходить до нас по-різному. Іноді вона тихо й привітно з’являється одна, а іноді — зі своїми супутниками: морозом, вітром і хуртовиною. Сніг взимку – безперечно прекрасне та красиве явище, але не на тротуарах, де проходять пішоходи, особливо повз магазини, кафе, аптеки, офіси, банківські установи тощо.

Кожного року по всій Україні, коли випадає сніг, практично у кожному населеному пункті, особливо гостро стоїть проблема з його прибиранням. Втім, приємно відмітити, що в Ірпені комунальні служби з ранньої пори працюють задля безпеки пішоходів та водіїв, очищаючи від снігу дороги, тротуари та місця загального користування, а проведена інформаційна робота з ірпінськими підприємцями дає свої результати, і більшість з них тепер розуміють, що різні території – різні сфери відповідальності, і за кожним підприємством чи власником торгової точки закріплена певна територія.


Інспектори Муніципальної варти Ірпінської міської ради неодноразово проводили роз'яснювальні рейди, на меті яких було донести підприємцям інформацію, що при снігопадах і ожеледиці кожен суб’єкт благоустрою повинен чітко виконувати свої обов’язки. І тепер хочемо виразити вдячність всім керівникам підприємств, організацій, установ міста незалежно від форм власності та фізичним особам-підприємцям, які врахували зміну погодних умов – початок снігопадів, і вжили вичерпних заходів щодо розчищення прилеглих до своїх об’єктів (домоволодінь) територій від снігу та протиожеледних заходів! Благоустрій міста – це наша спільна справа. Дякуємо за повагу та розуміння!

P. S. Законодавчо відповідальність за належне утримання території за яку відповідає власник/орендар врегульовано у Правилах благоустрою міста Ірпінь. Там чітко прописані вимоги до всіх відповідальних осіб, які вони повинні виконувати та слідкувати за станом своєї прилеглої території.


Шановні містяни, якщо ви стали свідками порушень Правил благоустрою Ірпеня, або певних незручностей, створених порушенням цих Правил – звертайтесь для реагування до Муніципальної варти Ірпінської міської ради. Телефони цілодобової «гарячої лінії» МВ: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp); (04597) 60-400.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page