“Захист України” — оновлена освітня програма
29 серпня 2023 року у приміщенні ВСП "Ірпінський фаховий коледж НУБіП України" відбулося засідання спільноти вчителів предмету «Захист України» за участі працівників КП «Муніципальна варта», ідентифікатора вибухонебезпечних предметів.
![](https://static.wixstatic.com/media/07309d_e4015413c94b4080943b54ed846b5f6e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/07309d_e4015413c94b4080943b54ed846b5f6e~mv2.jpg)
Учитель “Захисту України” Ірпінського ліцею №3 Олександр КУПРІЄНКО розповів про проходження навчання та курсової перепідготовки згідно з оновленою програмою курсу. Звернув увагу на основні зміни – більше практики, актуальних знань, навичок та життєво необхідних умінь. Саме на це спрямовано оновлення практичної частини дисципліни «Захист України», яка є важливою складовою національно-патріотичного виховання учнівської молоді
Окрім цього присутні:
обговорили Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання предмета захисту України у 2023/2024 н.р..
проаналізували організаційно-методичне забезпечення викладання предмета «Захисту України» у 2023/2024 навчальному році;
спланували спільно з КП “Муніципальна варта” проведення майстер-класів для вчителів “Захисту України” ЗЗСО у 2023/2024 н.р.
розробили заходи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
![](https://static.wixstatic.com/media/07309d_ca2b6a6f94d3431a9eadbe444f9516ec~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/07309d_ca2b6a6f94d3431a9eadbe444f9516ec~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/07309d_66c63a98ec3241feb4f71cd9328b0f66~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/07309d_66c63a98ec3241feb4f71cd9328b0f66~mv2.jpg)