top of page

«Зелене паркування». Власникові автомобіля за наїзд на газон доведеться сплатити штраф

Комфорт — природне бажання людини. Складається він з мільйонів різних аспектів, серед яких є і якісь глибоко особисті параметри, і громадські, комунікативні. Чи можна автомобілем заїжджати на територію рекреаційних зон, влаштовувати парковку на газоні, бо водію так зручніше? Відповідь, нібито, очевидна, але в реальності розуміння норми є не у всіх. Останнім часом почастішали випадки заїзду та паркування в ірпінських зонах відпочинку та громадських місцях.

Дехто навіть вчиняє правопорушення повторно — як водій транспортного засобу що на фото, котрий однієї ночі був помічений на території парку «Незнайка», а іншої — на газоні площі Творчого духу. Відповідно, за три доби чоловік двічі отримав від інспекторів Муніципальної варти протоколи про адміністративні правопорушення.


Нагадуємо, що на територію рекреаційних зон Ірпеня (крім доріг загального користування) заборонено в'їжджати на особистих транспортних засобах (в т.ч. мотоциклах, мопедах тощо). Привчайте себе до цивілізованої поведінки та відпочинку в громадських місцях! Памятайте, що штрафні санкції за дані правопорушення складають від 340 грн. до 1360 грн., а територіями ірпінських рекреаційних зон здійснюється цілодобове патрулювання інспекторами Муніципальної варти та встановлені міські камери відеоспостереження.

Втім, правоохоронні органи не можуть бути всюди одночасно, і знати абсолютно про все. Свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з правоохоронними органами і службами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування на них — запорука порядку й безпеки в громаді!


Якщо Ви стали свідком адмінправопорушень на території рекреаційних зон Ірпеня — звертайтесь в будь-який час доби до чергової частини Муніципальної варти Ірпінської міської ради: 📱(073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞 (045 97) 60-400. Будь ласка, також робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером зручними для вас месенджерами.

Правила поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня, затверджених рішенням №91/1 виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 18.06.2019.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page