top of page

З 23 вересня на території всіх областей України встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки

З 23 вересня на Київщині та в усіх регіонах України відбудеться посилення протиепідемічних заходів у зв’язку із встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС по причині стрімкого погіршення епідемічної ситуації в країні.

Відтак, на Київщині з 00 год 00 хвилин 23 вересня 2021 р. буде встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У межах цього рівня заборонено зокрема проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо.


Водночас Кабінет Міністрів змінами до постанови в певному плані пом’якшив обмежувальні заходи та дозволив працювати закладам господарювання та освіти навіть у «червоній» зоні, але за певних умов.

Обмеження «жовтої» та «червоної» зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби.


Детальніше: https://bit.ly/39o3jet

Обрані новини