top of page

Муніципальна варта отримала сертифікат від американської компанії Network Optix Inc

Американська компанія-розробник програмного забезпечення Network Optix Inc привітала Ірпінську міську раду з розгортанням та впровадженням професійної системи керуванням відео Nx Witness в Ситуаційному центру нашої громади, який вчора офіційно відкрився. Отриманий сертифікат свідчить про ефективність та професійний рівень керівництва Ірпінського муніципального органу безпеки.

В свою чергу, хочемо виразити велику вдячність компанії Network Optix inc, зокрема її представнику в Україні Сергію Лазарчуку за забезпечення якісного сервісу, інформаційну підтримку та ефективну координацію в рамках реалізації загальноміського проєкту спеціалізованого програмно-технічного комплексу ситуаційного центру Ірпінської міської ради.


Компанія пішла назустріч Муніципальній варті – поки ми втілювали в життя даний проєкт, Network Optix inc довгий період часу надавала програмне забезпечення нам в користування безкоштовно або за пільговими умовами. Завдяки використанню тимчасових ліцензій, ми могли використовувати всі можливості сервісу, уникаючи значного фінансового навантаження на підприємство.

Sergii Lazarchuk, Business Development Manager at Network Optix
Sergii Lazarchuk, Business Development Manager at Network Optix

Довідка: Платформа Nx Witness є ключовим продуктом компанії Network Optix inc (США), який відрізняється від подібних систем IP-відеоспостереження своєю багатофункціональністю, економічністю ресурсів, інтуїтивно зрозумілим користувацьким інтерфейсом та побудовою на базі відкритої платформи, що забезпечує широкі можливості для інтеграції сторонніх систем та відео-аналітики.


Yorumlar


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page